NOVAKO Boží Dar

(1675)

NOVAKO BOŽÍ DAR Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu a zábavy. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi.

V zimě nabízíme "vše v jednom" - moderní vlek značky Doppelmayr, lanový vlek pro začátečníky a pojízdný koberec pro nejmenší, půjčovnu lyžařského i snowboardového vybavení včetně servisu, vyhlášenou lyžařskou školu, občerstvení a Nordic centrum pro běžecké nadšence. Každý den je v provozu večerní lyžování. U nás máte rovněž možnost pobavit se na snowtubingu - jízdy na duších v ledovém tobogánu. Jedinečná zábava v Krušných horách, kterou si oblíbili nejen děti, ale i dospělí. Naučíme vás lyžovat i jezdit na snowboardu a to pod dohledem profesionálních instruktorů. Jsme tu pro všechny sportuchtivé nadšence - jak ty nejmenší, tak i dospělé. Učíme nejen na Novaku, ale i na Klínovci. V půjčovně nabízíme vybavení značky Rossignol pro lyžaře i snowborďáky každého věku. Není potřeba si jej předem rezervovat, všeho máme dostatek. Otevírací doba je denně 9:00 - 16:30; večerní lyžování 19:00 - 20:30. Parkování zdarma přímo v našem areálu. Rovněž se u nás můžete posilnit v našem bufíku, kde nabízíme základní občerstvení včetně nápojů a výborné kávy, zároveň i sladkosti a příležitostně si můžete pochutnat na domácích polévkách či koláčích. Zakoupit si u nás můžete ze sortimentu lyžařských doplňků sluneční i sjezdové brýle, čepice, rukavice, sportovní ponožky atp. Nabízíme servis lyží či snowboardů naším odborným servismanem na profesionálních strojích značky Montana. V Nordic centru (běžecké centrum) nabízíme půjčovnu, prodej, servis i školu běžeckého lyžování. Centrum vzniklo v roce 2012, kdy jsme se soustředili na školu běžeckého lyžování pod vedením Petra a Jana Nováka. Rozhodli jsme se podělit o svoje zkušenosti se všemi zájemci o tento krásný sport, protože běžky na Boží Dar prostě patří. Běžkařská škola je postavena na dlouholeté zkušenosti a znalostí trenéra a otce Jana Nováka. Ty jsou v tomto sportu neocenitelné. Nabízí se vám ojedinělá možnost výuky pod vedením jednoho z nejlepších trenérů v naší zemi. Pod jeho rukama vyrostlo mnoho medailistů z mistrovství světa či olympiády. Během některých kurzů je možné se setkat i s dlouholetým reprezentantem České republiky v běhu na lyžích, Petrem Novákem, který do roku 2019 patřil do absolutní světové špičky v lyžařských dálkových bězích. V poslední době zažívá běžecké lyžování mezi lidmi velký boom. Využijte tedy tuto ojedinělou šanci, jak se naučit správnou techniku tohoto krásného sportu ve zdravém prostředí zasněžené krajiny v okolí Božího Daru.

Rádi organizujeme akce šité na míru dle vašich představ, plné soutěží, zábavy a nezapomenutelných zážitků. Máme bohaté zkušenosti s organizací školních výletů, firemních teambuildingových akcí, svateb atp.

V létě v čase 10:00-18:00 nabízíme rodinám s dětmi zábavu v Dětském světě či ojedinělou zábavu na horských kárách a koloběžkách. Můžete se u nás občerstvit a také půjčujeme kola a provádíme drobný cykloservis. Dětský svět je určen k zábavě a přitom k rozvíjení pohybových a sportovních dovedností zejména u dětí. Na hřišti mohou hrát míčové hry, chodit na chůdách či stavět z dřevěných kostek různé stavby, cachtat se v potůčku a hrát si s různými vodními stavidly, skákat v nafukovacích atrakcích či na trampolíně, střílet z kuše, hrát kuželky či kroket a mnoho dalšího... v neposlední řadě si mohou vyzkoušet své pohybové dovednosti a pokusit se zdolat naší lanovou dráhu "Šikulka" plnou netradičních překážek. Horské káry a koloběžky jsou vhodné pro příznivce adrenalinového sportu i rekreační jezdce. Horské koloběžky mají dokonalý brzdový systém, který umožňuje jet krokem či značnou rychlostí dle přání jezdce. Na koloběžce může jet jedna osoba. Terénní káry jsou unikátní a stabilní vozítka zkonstruovaná pro bezpečnou jízdu z kopce. Jsou velmi snadno ovladatelné. Oblíbili si je děti i dospělí. S malými dětmi může jet společně dospělá osoba. Po nasednutí Vás na kopec vyveze lyžařský vlek. Pro jízdu dolů si vyberete sami trasu rozlehlým travnatým terénem. Rychlost je díky brzdám plně ve Vašich rukách. Půjčujeme také horská kola značky CUBE pro dospělé i děti . Nabízíme jak běžná, tak špičková elektrokola CUBE, elektro koloběžky, dětská odrážedla a dětské elektročtyřkolky. Pokud nebudete vědět kudy kam, rádi Vám s výletem poradíme. Více na www.novako-ski.cz, info@novako-ski.cz, 00420 724 521 235. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ať je léto nebo zima, na Novaku je vždy prima 😊

 
 
 
 
 
zpět
Webing.cz - webdesign, webhosting Infotip.cz - informační a vyhledávací server Copyright © 2008 - 2022 Tip na výlet