MOZKOHERNA

(1692)

Mozkoherna v Třebíči - Zábavný trénink mozku pro celou rodinu. Neurotechnologie, mozkohračky, chytré hry a moderní hlavolamy. Na vlastní hlavě zjistíte, že trénink mozku rozhodně není nuda. Jediná posilovna pro mozek v České republice.

Už jste někdy dali gól myšlenkou? Ve hře Mindball si to můžete vyzkoušet. Chcete vidět vaše soustředění? Na překážkové dráze Mindflex budete ovládat létající míček silou své koncentrace. Svými mozkovými vlnami budete ovládat nejrůznější aktivity. Tyto jedinečné hry budoucnosti si můžete sami vyzkoušet. Fungují na principu EEG biofeedback.

Mozkové závity provětráte s mozkohračkami. Mají různou úroveň obtížnosti, takže mozek s nimi může trénovat každý. Postřeh i motoriku si prověříte ve hře Pukec a také na moderních Blaze podech, kde se proměníte v lovce světla.

Mindball – hra budoucnosti

Ve hře Mindball můžete dát gól soupeři svou myšlenkou. Na hlavy dostanete speciální čelenky s biosenzory, které snímají vaši mozkovou aktivitu. Uprostřed stolu je dráha s kuličkou, která se posouvá na základě mozkové aktivity hráčů. Cílem hry je dostat kuličku do soupeřovy branky. Vyhrává ten, kdo se umí lépe uvolnit. Mozková aktivita je zároveň zobrazena na monitoru. Díky vizualizaci mozkových vln budete mít okamžitou zpětnou vazbu o tom, co se děje v hlavě vaší i spoluhráče.

Mozkohračky – chytrá zábava

Pobaví se děti i dospělí. Hmatové pexeso je založeno na poznávání identických povrchů bez očí, pouze s pomocí prstů. Z geometrických tvarů se zapojením logiky a prostorové orientace poskládáte zvířata. Nejoblíbenější mozkohračkou je Noemova archa a Tučňáci na ledu. Při řešení úkolů bude utíkat čas rychleji. Díky nastavitelné úrovně obtížnosti rozvíjejí mozkohračky schopnosti malých dětí, dospělých i seniorů. Sami nebo společně můžete Karkulce najít cestu do domečku, kluci mohou naskládat do náklaďáku kostky různých tvarů. Dostat kuličku přes sto překážek v bludišťové kouli je výzva nejen pro tatínky.

Mozkoherna je vhodná pro děti od 4 let.

Roztočte své mozkové závity v třebíčské Mozkoherně

Najdete ji v Třebíči, v ulici Leopolda Pokorného v židovské čtvrti blízko centra města. Čeká vás tam unikátní a zábavný mozkový trénink pro celou rodinu.

Parkování a přístupnost

Zaparkovat automobil můžete na nedalekém Žerotínově náměstí, Komenského náměstí a na parkovišti u autobusového nádraží. Parkování je zpoplatněno. Z parkovišť se do Mozkoherny dostanete pohodlně kolem 5 minut. Zároveň se po cestě projdete světoznámou židovskou čtvrtí zapsanou na seznam UNESCO nebo podél kouzelného nábřeží řeky Jihlavy.

 

 

 
zpět
Webing.cz - webdesign, webhosting Infotip.cz - informační a vyhledávací server Copyright © 2008 - 2021 Tip na výlet