VIDA! science centrum

(1692)

VIDA! Zážitek pro každého V brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! můžete strávit nevšední rodinné odpoledne, nebo nezapomenutelný čas s kamarády. Záleží jen na vás, jestli chcete díky exponátům objevovat, jak funguje svět kolem nás, navštívit představení s pokusy, zhlédnou napínavý film z divoké přírody, zahrát si díky chytrému telefonu hru o poklad, vyzkoušet zajímavé experimenty nebo si vlastníma rukama něco vyrobit. Do centra od jeho otevření před více než čtyřmi roky zavítalo už víc než milion tři sta tisíc návštěvníků. Nevšední zážitky si odtud odnese opravdu každý. Přesvědčte se.

Protože je nabídka VIDA! science centra opravdu široká, máme pro vás několik tipů.

 

TIP pro malé i velké vědátory

Science show

Je možné prostrčit ruku skrz blesk? Roztančit zvukem plameny? Zapálit oheň kostkou ledu? Na tyto otázky dostanete odpověď během představení se zábavnými pokusy, která jsou v ceně vstupenky a konají se několikrát během dne v Divadle vědy. (Foto 1)

 

TIP pro vyznavače adrenalinu

Vyzkoušejte jízdu na kole po laně šest metrů nad zemí, trénink pilotů stíhaček nebo jízdu po tobogánu. (Foto 2 - 3G simulátor)

 

TIP pro milovníky divoké přírody

3D film Oceány: Naše modrá planeta

Staňte se podmořskými výzkumníky a objevte svět pod mořskými vlnami. S pomocí nejmodernějších technologií prozkoumejte mělčiny i temné hlubiny. Těšte se na jedinečné záběry z mořského světa plného života. (Foto 3 - filmu Oceány (© Giant Screen Films))

 

TIP pro dobrodruhy

Pevnost VIDArd – hra o poklad plná úkolů

Chcet ve VIDA! objevit věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté? Pak si na pokladně kupte startovní balíček ke hře Pevnost VIDArd a vydejte se do expozice řešit úkoly a hádanky. Na úspěšné čeká poklad. Ke hře potřebujete chytrý telefon.

 

TIP pro kutily

Bastlírna

Vyzkoušejte ve VIDA! nový prostor pro tvoření a kutění. Na návštěvníky zde čekají pracovní stoly, nářadí a nejrůznější materiál. Co si takhle vyrobit autíčko na vzduch nebo kuličkostroj? (Foto 4)

 

VIDA! science centrum

Křížkovského 12, Brno

Otevřeno denně

www.vida.cz

www.facebook.com/vidabrno

tel.: +420 515 201 000

e-mail: info@vida.cz

Zábavní vědecký park VIDA! provozuje Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace Jihomoravského kraje.

 

 

 
 
 
zpět
Webing.cz - webdesign, webhosting Infotip.cz - informační a vyhledávací server Copyright © 2008 - 2023 Tip na výlet